Je možné zakoupené zboží vrátit? 

Ano, v souladu s Novým občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. máte právo zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být kompletní, nepoužité, neprané, nežehlené, se všemi etiketami od výrobce, v původním obalu. Zboží odešlete na adresu naší firmy, na osobu - Gessen Group s.r.o., Hana Bucharová, Vodičkova 710/31, Praha 1, 110 00 a přiložte doklad o koupi. Zboží je nutné odeslat tak, aby na adresu provozovatele e-shopu bylo doručeno nejpozději 14 den od převzetí zásilky. Náklady na dopravu při zaslání zpět na adresu eshopu hradí kupující. POZOR: Zboží zaslané na dobírku nebude přijato!

V případě odstoupení od smlouvy dle Nového občanského zákoníku 89/2012 Sb. bude Kupujícímu vrácena cena zboží BEZ nákladů vynaložených na dodání zboží (poštovné a balné), a to nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky na bankovní účet, který je nezbytné uvést v zásilce případně v mailu. Dle Nového občanského zákoníku 89/2012 Sb. ust. §1832 odst. 2, jestliže Kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Prodávající nabízí (což je na našem e-shopu OSOBNÍ ODBĚR - 0 Kč) není Prodávající povinen Kupujícímu vracet náklady na dodání (poštovné a balné), resp. Prodávajíci je povinen Kupujícímu vrátit nejlevnější způsob dodání zboží, což je 0 Kč - osobní odběr.

Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je Kupující povinen na tuto skutečnost Prodávajícího průkazně upozornit (e-mailem na: info@modnisexyobleceni.cz) a zároveň definovat konkrétní výčet vraceného zboží dle objednávky. Neohlášené zásilky a zásilky na dobírku NEBUDOU příjmuty a vrátí se zpět na adresu Kupujícího.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené Kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká Prodávajícímu vůči Kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je Prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku Kupujícího na vrácení kupní ceny a nákladů na dodání zboží. Pokud je spolu s objednávkou zaslán dárek (po splnění podmínek - např. objednávka nad 1500 Kč apod.) Kupující bere na vědomí, že vrátí dárek spolu se zbožím zpět na adresu Prodávajícího.